Kategoriler

Önemli Bağlantılar

Diğer Diller

En Çok Satanlar


 

Markalar[Tümü]

Ana Sayfa » Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

Kişisel Bilgilerin Gizliliğinin Korunması

Mağazamızda yapılan tüm işlemlerde, ziyaretçiler ve müşteriler tarafından formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş adresiniz, ev adresiniz, telefon numaranız ve diğer kişisel veriler üçüncü kişilere satılmaz, kiralanmaz veya hiçbir şekilde kullandırılmaz.

Bu bilgiler sadece basılı yayınlar veya yazışmalar göndermek, e-posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, satın aldığınız malları, hizmetleri veya ödüllerinizi teslim etmek gibi sitemizin tanıtımı ve müşteri desteği amaçları için kullanılabilir.

Mağaza yönetimi, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet gibi), web sitesini iyileştirmek ve genel olarak müşterileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilir. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Sitemiz müşterilerimize ulaşabilmek ve site kullanımını kolaylaştırmak için müşterilerimize ait bazı kişisel bilgileri sisteminde saklar. Bu bilgiler ad, soyad ve adresler gibi iletişim ve faturalama bilgileridir.

Mağazamız, bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, bu yazılı gizlilik ilkelerine uyacağını garanti edemez. Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Kimlik numarası, anne kızlık soyadı ve diğer önemli bilgiler tarafımızca e-posta ve telefon ile istenilmemektedir. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda lütfen bize bilgi veriniz.

Bağlantı ve Bilgi İletişim Güvenliği

Mağazamızdan yapacağınız tüm işlemlerde yüksek güvenlik standartlarının sağladığı bütün olanaklar kullanılmıştır.

SSL güvenlik sertifikamız sayesinde özel bilgilerinizin girilmesi istenilen tüm sayfalarla gerçekleştirilen iletişim ileri seviye kriptolama teknikleri kullanılarak güvenle sağlanır.

Ödeme ve Kredi Kartı Bilgileri

Sitemizda müşterilerin kredi kartı bilgilerini hiçbir şekilde saklanmamaktadır.

Ödeme sayfalarında girilmesi istenilen bilgiler SSL ile kriptolanarak sitemize iletilir. Kredi kartı provizyonu ve ödeme işlemi ise banka sistemi tarafından sağlanan farklı kriptolama sistemleri kullanılarak bankaya iletilmektedir.

Bilgilerin Korunması, Fiziksel Güvenlik ve Güvenilirlik

Sitemiz sistemlerinde bilinir ve tespit edilebilir hiçbir güvenlik açığı bulunmamaktadır. Hem yazılım hem de sistem seviyelerinde tasarlanan ileri seviye güvenlik önlemleri sayesinde güvenliği tehdit etmesi olası unsurların ulaşılamaz ve kötüye kullanılamaz hale getirilmesine gayret edilmiştir.

Ancak, müşterilerimizin bilgisayar bilgisinden kaynaklanan hatalar, kullanıcı bilgilerinin başkalarıyla paylaşılması ve/veya müşterilerimizin kendi bilgisayar sistemlerinden kaynaklanan sorunlar sonucunda kullanıcı detaylarının çalınması gibi problemler sonucunda sitemizin kötüye kullanılmasına garanti verilmemektedir.

Müşterilerimiz benzer problemlerle karşılaştıklarında tarafımıza danışmaları halinde, sorunlarının çözümü için en bilgili ve yardımsever profesyonellere yönlendirileceklerdir.

Bütün sanal saldırı ve hırsızlık girişimleri kayıt altına alınmaktadır. Söz konusu işlemler hakkında yetkililerin istemesine gerek kalmadan ihbarda bulunulacaktır.

Sitemizin yayınlandığı veri merkezinin güvenliği 24 saat kesintisiz sağlanır ve tüm sunucularımız kilit altındadır.